USŁUGI HYDRAULICZNE 24H WARSZAWA

Porady

Przepychanie kanalizacji – Hydraulik Warszawa

Drodzy Państwo w przypadku zapchania wc, zlewu itp odbiorników prosze pamiętać, aby nie sypać tzw ” kreta “, ponieważ preperat ten zamienia sie w rurach w litą skałę, co może skutkować wymaganą wymianą rur.
Zawsze warto zadzwonic po hydraulika, który w profesjonalny sposób wykona przepchanie i zaoszczędzi Państwu zbędnej wymiany rur jak i również czasu. Hydraulik Warszawa oferuje przepychanie ręczne, przepychanie sprężyną mechaniczną lub przepychanie ciśnieniowe WUKO.

Przepychanie pionów kanalizacyjnych – Hydraulik Warszawa Tanio

Jeśli w wannie brodziku lub zlewie itp pojawi się woda i będzie jej coraz więcej a Państwo nie korzystali z odbiorników wody to możecie mieć doczynienia z sytuacją zapchania pionu kanalizacyjnego.
W takim wypadku najlepiej w pierwszej kolejności udać sie do wszytkich sąsiadów nad Państwa mieszkaniem, żeby zaprzestali używania , ponieważ cała woda spuszczona do kanalizacji przez sąsiadów wybije i pojawi sie u Państwa w mieszkaniu. W następnej kolejności najlepiej zadzwonić do swojej administarcji i zgłosić taki wypadek, który powinien być usunięty przez administarcję bezpłatnie ( piony kanalizacyjne należą do zarządcy budynku). Jesli nie można skontaktować sie z administracją to należy zadzwonić po firmę hydrauliczną która dokona przepchania a jego koszt powinna pokryć administracja.

 572 300 145 – zadzwoń teraz!

HYDRAULIK 24H WARSZAWA

Hydraulik Warszawa – zachęcamy do wybrania naszych usług!