USŁUGI HYDRAULICZNE 24H WARSZAWA

Pogotowie hydrauliczne Warszawa

Nasza firma HYDRAULIK 24H WARSZAWA działa już od 1990 roku – od tego czasu zapewniamy klientom dostęp do profesjonalnych i kompleksowych usług hydraulicznych oraz gazowych w Warszawie.

Hydraulik Warszawa Wola, Bemowo, Bielany, Włochy, Mokotów, Praga, Ochota, Ursynów, Żoliborz, Targówek, Białołęka – jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji także przez 24 godziny na dobę!

Nasza specjalność to naprawa i montaż instalacji hydraulicznych i gazowych – dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie możemy zapewnić naszym klientom obsługę na tak wysokim poziomie!
Oferujemy usługi takie jak:

Naprawa i montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych
Naprawy i montaż instalacji grzewczych i gazowych
Przepychanie kanalizacji, przepychanie rur, WC
Próby ciśnieniowe instalacji wodnych i c.o
Montaż pieców gazowych i elektrycznych
I inne usługi na zlecenie klientów

Pogotowie kanalizacyjne Warszawa Pogotowie hydrauliczne Warszawa

Prowadzimy również usługi typu pogotowie hydrauliczne i gazowe, osuszanie po zalaniach – jesteśmy gotowi do przyjęcia zlecenia przez 24 godziny na dobę, także w weekendy oraz w święta. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy, wystarczy skontaktować się z nami, aby zlecić wykonanie prac – nasz specjalista będzie błyskawicznie na miejscu!

Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, aby dowiedzieć się więcej o naszej pełnej ofercie hydraulicznej. Cennik jest przystępny, proszę zapytać o orientacyjną cenę przez telefon. PRZYKŁADOWY CENNIK: – wymiana baterii sztorcowej {umywalka lub zlew} 130-170zł , -przepychanie 160-320zł, – wymiana zaworów 100-150zł, naprawa spłuczek 140-250zł, silikonowanie wanny 160-250zł.Sprawdzanie szczelności instalacji wodnych 200-400zł  Podane ceny netto za robociznę  ( bez kwoty za materiał }
Obszar działalności: Warszawa i okolice

Nasza firma oferuje swoje usługi hydrauliczne także na terenie całej Warszawy – niezależnie od Państwa lokalizacji, jesteśmy w stanie dojechać na miejsce w krótkim czasie i od razu wykonać zlecone nam usługi.

Zapewniamy dojazd w maksymalnie 60 minut do klienta od momentu otrzymania zgłoszenia – dzięki temu nie muszą Państwo czekać przez długi czas na specjalistę, który będzie mógł usunąć usterkę.

Zachęcamy do skorzystania z usług!

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 572 300 145 – odpowiemy na wszystkie z nich i możemy uzgodnić z Państwem dogodnym termin wizyty naszego specjalisty.